MENU

Opinie Klientów

A A A
 

Firma AGADOM na przestrzeni wielu lat swojej działalności zdobyła bardzo dobre opinie i zaufanie wielu klientów. Z danych statystycznych wynika, ze mamy 98% zadowolonych klientów. Naszym atutem jest solidność wykonania, terminowość i... atrakcyjne ceny.

Oto niektóre z opinii klientów na nasz temat:

"...Polecam każdemu, kto myśli poważnie o budowie domu, firmę AGADOM. Nie musieliśmy z żoną denerwować się, że budowa naszego domu nas wykończy. Wszystko przebiegało sprawnie i solidnie...".

"...Jesteśmy bardzo zadowoleni z firmy AGADOM. Wszystkie prace były wykonane dobrze i w terminie. Ile razy byłem na budowie zobaczyć jak idzie robota to widziałem ,że ludzie pracują i jest porządek .To dobra firma...".

"...Mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że jesteśmy z rodziną zadowoleni z firmy AGADOM. Nasza budowa nie była łatwa i długo szukaliśmy solidnego wykonawcy. Od znajomych dowiedzieliśmy się o tej firmie i podpisaliśmy umowę na roboty budowlane. Zatrudniliśmy niezależnego inspektora, który sprawdzał w naszym imieniu czy budowa przebiega prawidłowo. Inspektor stwierdził, że takie solidne firmy należą do rzadkości! dzisiaj mieszkamy w nowym domu i jesteśmy zadowoleni...".


Szanowni Państwo! Jeśli byliście naszymi klientami i chcecie dodać też swoją opinię o naszej firmie, to prosimy - wypełnijcie formularz kontaktowy. Dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

AGADOM s.c.

Zaskoczyło nas pozytywnie,że wybierając firmę Agadom przeżyjemy bezstresowo czas budowy. Prace szły bardzo sprawnie i na bieżąco widzieliśmy jak ludzie pracują. Znajomi mówili ,że przepłacimy ale my właśnie nie możemy narzekać ,że przekroczyliśmy budżet. Dzięki fachowemu doradztwu udało nam się zaoszczędzić i nie ponosić niepotrzebnych wydatków. Dom powstał bardzo szybko. Jesteśmy już po zimie i wszystko jest w porządku .Dziękujemy!